HORAL 1000 ml

     Pivo vařené tradiční technologií s otevřeným hlavním kvašením a dozráváním v historických sklepích. 

Mírně sladové pivo s plnější chutí, vyváženou hořkostí a hustou stabilní pěnou. Chmeleno třikrát. 

Kvalitu našeho piva dosahujeme pečlivým výběrem surovin, pečlivou prací a dlouhým zráním s více než 40 dny při nízkých teplotách.


12ks/bal.   Logistic data

HORAL DARK LEMON / 1000 ml

Horal Dark Lemon jsme uvařili ze čtyř sladů - Plzeňského, Karamelového, Bavorského a Barevného.

 Díky tomu si zachovává velmi sytou tmavou barvu. Přírodní šťáva z citrusů dodává našemu pivu svěží chuť podtrženou řízností použitých chmelů - Žatecký poloranný červeňák a Cascade. 

 Pro plnost chutí bude chutnat nejenom pivním nadšencům, kteří hledají osvěžení bez alkoholu, ale také ženám, které hledají lehkou citrusovou chuť v horkých dnech.

Horal "APA"


HORAL APA je americkou variantou klasického anglického piva. Stylem se blíží pivům IPA, ale není tak silné. Má slámově zlatavou barvu, kterou pivu dodává speciální druh kvasnic. Ty zároveň zajistí plnou a lehce nasládlou až ovocnou chuť, připomínající citrusy. Říz pivu dodává dvojité chmelení, které probíhá i po ukončení fermentace. 

V chuti můžete jasně najít graperfruit a pod ním lehčí chuť sladkého bílého pečiva. Pro jedinečnost naší APA jsme použili chmel Cascade, Amarillo a Žatecký poloraný červeňák, abychom náš americký přírůstek do rodiny HORAL trochu přiblížili České republice. Ze sladů jsme vybrali Plzeňský, Karamelový, Pale Ale a to vše jsme podpořili naší poctivou řemeslnou prací.